en uk
1   2     >>  
Категорія ТЕЛЕВІЗОРИ  

Огляд технології Panasonic Viera Connect
Спецкор 1 листопада 2011 Новини Один коментар Ми вже не вперше говоримо про технології Panasonic Viera Connect перш називалася Viera Cast. Дана технологія є одним з варіантів втілення концепції Smart TV, яку "взяла на озброєння" не тільки компанія Panasonic, але і цілий ряд інших виробників.

LG «Продукт року 2013»
Компанія LG Electronics нагороджена російської Національної Премією в області споживчої електроніки і побутової техніки "Продукт Року -2013" в номінації "OLED телевізор" -LG 55EM960V.

LED Телевізор Samsung UE46D6530 3D, Smart TV
Чудове дизайнерське виконання Samsung UE46D6530WS, відмінні функціональні властивості, якість і надійність -ось що вигідно відрізняє дану модель. Поза всяких сумнівів, що такий виріб як 3D LED телевізор Samsung UE46D6530WS, стане гарним і витонченим доповненням в інтер`єрі вашої квартири або офісу.

LG Smart TV Upgrader: приставка, що робить телевізор «розумним»
Компанія LG Electronics анонсувала ТВ-приставку Smart TV Upgrader ST600, яка необхідна для перетворення звичайного телевізора в "розумний". РК-панелі випускаються вже кілька років, і можливість підключення до Інтернету і відтворення контенту із зовнішніх накопичувачів реалізована тільки в самих нових і дорогих моделях.

Огляд телевізора Samsung UE32F6400
Редактор 30 листопада 2013 Огляди SAMSUNG TV Один коментар Samsung UE32F6400 -це типовий представник сімейства LCD-телевізорів, які випускає ведуча корейська компанія-виробник Samsung.

Ці "Розумні" Smart TV телевізори
Концепція SmartTV або Connected TV існує довше, ніж здається. Першим кроком до "розумному" телевізору став випуск спеціалізованих пристроїв -set-top-box. Ще в 1997 р. в Microsoft створили продукт MSN TV і WebTV спільно з Dish Network, але ідея серфіть веб на екрані CRT-телевізора через dial-up-з`єднання сильно випереджала час.


1   2      >>         

Сайт є приватним зібранням матеріалів і являє собою аматорський інформаційно-освітній ресурс. Вся інформація отримана з відкритих джерел. Адміністрація не претендує на авторство використаних матеріалів. Всі права належать їх правовласникам