en uk
Категорія ТЕЛЕВІЗОРИ  

LG Smart TV Upgrader: приставка, що робить телевізор «розумним»


2015-12-24 00:00:00

Компанія LG Electronics анонсувала ТВ-приставку Smart TV Upgrader ST600, яка необхідна для перетворення звичайного телевізора в "розумний".

РК-панелі випускаються вже кілька років, і можливість підключення до Інтернету і відтворення контенту із зовнішніх накопичувачів реалізована тільки в самих нових і дорогих моделях. За допомогою LG Smart TV Upgrader можна "осучаснити" і літній телевізор.

Пристрій, який, судячи з усього, підключається до панелей по цифровому інтерфейсу HDMI, має роз`єм Ethernet і адаптер бездротового зв`язку Wi-Fi. За допомогою цих компонентів здійснюється вихід у Всесвітню павутину, забезпечується перегляд тв через інтернет. Крім того, новинка забезпечує сумісність телевізора з сервісною платформою LG Apps.

LG Smart TV Upgrader обладнаний портом USB, призначеним для підключення комп`ютерної миші, зовнішніх жорстких дисків або флеш-накопичувачів. Нарешті, за допомогою приставки на телевізор можна транслювати контент по протоколу DLNA.

Апаратна платформа пристрою представлена процесором BCM7615, гігабайтним накопичувачем і 384 Мб оперативної пам`яті формату DDR.

Презентація LG Smart TV Upgrader відбудеться на виставці CES 2011 6-9 січня, Лас-Вегас, Невада, США. Старт продажів запланований на другий квартал нового року.

lg`s smart tv upgrader

Технічні вимоги:

    Main CPU: BCM7615 DDR 384MB, 1GB Flash LG Add-on Architecture + Web Browser AC 100-240V, 50/60 Hz Wi-Fi, Ethernet, DLNA DMP USB: 1EA USB mouse, external storage Input Devices
    -Finger Touch RCU Premium Content LG Apps Size: 11cm x 11cm

Підготовлено за матеріалами LG Electronics.

Wi-Fi


Related Articles

 PayPal в телевізорах LG Smart TV
 Android Mini PC - iconBIT Toucan Manta
 LG покаже 55,65, і 77-дюймові OLED телевізори на CES 2014
 Трансляція відео з телефону на телевізор за допомогою Allcast
 


Сайт є приватним зібранням матеріалів і являє собою аматорський інформаційно-освітній ресурс. Вся інформація отримана з відкритих джерел. Адміністрація не претендує на авторство використаних матеріалів. Всі права належать їх правовласникам