en uk
Категорія ТЕЛЕВІЗОРИ  

LG «Продукт року 2013»


2015-12-27 00:00:00

Компанія LG Electronics нагороджена російської Національної Премією в області споживчої електроніки і побутової техніки "Продукт Року -2013" в номінації "OLED телевізор" -LG 55EM960V. Знак "Продукт року" символізує визнана якість і новизну товару.

Церемонія нагородження переможців премії "Продукт року-2013" традиційно відбулася в рамках найбільшої в Росії міжнародної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics & Photo Expo. Організатором Премії виступила компанія МІДЕКСПО, генеральним партнером -Асоціація торгових компаній і товаровиробник електропобутового та Комп`ютерної техніки РАТЕК.

OLED-телевізор 55EM960V c діагоналлю екрана 55-дюймів має товщину всього лише 4 міліметра і вагу менше 10 кілограм. Телевізор 55EM960V створює приголомшливо реалістичне зображення завдяки технології WRGB. У цій унікальній технології використовується четирехпіксельная система з білим субпиксела на додаток до звичайної схеми RGB "червоний, зелений, синій" для коригування кольорової палітри. Крім того, ексклюзивна технологія Color Refiner також коригує точність передачі кольору, завдяки чому зображення стають ще більш насиченими і природними. 55-дюймовий OLED-телевізор також володіє практично безмежною ступенем контрастності, завдяки чому оптимальні рівні контрасту підтримуються незалежно від яскравості зовнішнього освітлення і кута огляду.

Крім номінації "OLED телевізор", LG Electronics удостоїлася нагород Національної Премії в галузі споживчої електроніки та побутової техніки "Продукт Року -2013" у трьох номінаціях побутової техніки: "Холодильник" -за дизайнерські моделі 489-й серії, "Пральна машина "-за модель LG F1480RDS і" Мікрохвильова піч "-за модель LG MH6342BMS.

Джерело: Telegraf. byRelated Articles

 Samsung PS51D8000 - новий, рекордно тонкий плазмовий Smart TV телевізор
 Жителі України споживають контент сумнівного походження
 Безымянный
 3D LED Телевізор Samsung UE46D8000 Smart TV
 


Сайт є приватним зібранням матеріалів і являє собою аматорський інформаційно-освітній ресурс. Вся інформація отримана з відкритих джерел. Адміністрація не претендує на авторство використаних матеріалів. Всі права належать їх правовласникам