en uk
Категорія ТЕЛЕВІЗОРИ  

Samsung Smart TV - огляд сервісів і додатків


2015-12-28 00:00:00

: 10

Технологія Samsung Smart TV об`єднує телевізор, мультиформатний файловий плеєр і надає доступ до інтернет-сайтів, тв через інтернет, різних сервісів і додатків. Додатки при цьому можуть бути попередньо встановленими, або завантажуватися з інтернет-магазину Samsung Apps прямо з телевізора. На сьогоднішній день користувачам доступно більше 200 глобальних додатків.

На сьогоднішній день функціонал Smart TV в поєднанні з підтримкою 3D реалізований в рідкокристалічних LED-телевізорах Samsung серії 6500 і старше, а також плазмових телевізорах, починаючи з сімейства 6900. Крім цього, влітку Samsung запустив цілу плеяду домашніх кінотеатрів "в одній коробці "HT-D7500W, HT-D6750WK, HT-D5550K, HT-D5530K і Blu-ray програвачів HT-D7500W, BD-D6500, BD-D5500K, BD-D5300, наділених мережевим арсеналом Smart TV. Це, -крок назустріч покупцям, які вже придбали "просто" телевізори і міняти їх поки не мають наміру, але хотіли б долучитися до Smart TV. Самий же "правильний" формат для Smart TV -саме супер-телевізор "все в одному".

У скарбничці Samsung Apps TV понад тисячі додатків, і розповідати про кожного ми не станемо, так як гігантський перелік формується не тільки корисними або просто захоплюючими рішеннями, а й "нешкідливою нісенітницею". Розіб`ємо перелік на два: загальносвітової і локальний, для споживачів з Росії. Останній вимагає спеціального розгляду, тому ми вирішили виділити його в окрему статтю, яка вийде слідом за цією. Що ж, тепер прийшов час пробігтися по "глобальним" програмам ...

Частина додатків предустановлена, а за другий потрібно прогулятися у віртуальний магазин Samsung Apps, клікнувши на відповідну піктограму в меню Smart Hub -основному робочому столі "розумною" секції телевізора.

Завантаження Samsung Apps займає секунд сім, після чого можна вибирати і встановлювати додатки відповідних категорій. Для всіх цих операцій досить навігаційних клавіш, а так само кнопок "Ок" і "Повернення". Все гранично просто і інтуїтивно зрозуміло.

Веб-браузер

Фактично, перед нами самий звичайний комп`ютерний браузер -з підтримкою Flash, коректно відображає переважна більшість типових інтернет-сторінок на екрані 1920 х 1080. Найбільш актуальні з них можна занести в структуровані "вибране".

Єдине принципова відмінність полягає в тому, що замість плавного переміщення курсору миші тут має місце ступінчастий перескок покажчика з одного елементу сторінки на інший. Але це позбавляє від необхідності "прицілюватися" на заслання або рядок, що при використанні кнопкового джойстика пульта часто виявляється серйозною незручністю.

Вводити інформацію в адресний рядок пропонується з комплектного пульта телевізора -в цьому випадку на екрані з`являються графічні підказки, що спрощують знаходження символів і перемикання розкладок.

Є й альтернативний варіант -віртуальний пульт Samsung для Android-смартфонів, з більш актуальною в таких ситуаціях QWERTY-клавіатурою. Спілкування гаджета і телевізора відбуватиметься через Wi-fi, якщо не забути в налаштуваннях ТВ включити функцію управління по мережі.

Explore 3D

Новий англомовний сервіс, запущений для любителів 3D-відео. Тут можна знайти музичні записи, видовищні документальні картин, трейлери і сюжети для дітей. Всі вони -у форматі 3D, і з високою роздільною здатністю. По суті, це -можливість отримати додатковий 3D-контент. Для залучення до прекрасного потрібен лише "товстий" від 4Мб безлімітний інтернет-канал і, зрозуміло, відповідні активні 3D-окуляри. Сам контент надається безкоштовно.

BBC News

Додаток забезпечує доступ до репортажів новинного каналу BBC. Ролики транслюються на англійській мові. Але тим, хто з ним знайомий, сервіс напевно сподобається простотою навігації і хорошою підбіркою матеріалу.

Exercise TV

Ресурс присвячено питанням здоров`я, а ще точніше -фітнесу. Тут можна знайти непогану тематичну добірку відео уроків для підтримки гарної фізичної форми. Представлені як поодинокі ролики, так і місячні курси. За перегляд платити не потрібно.

YouTube

В представлення не потребує. Незважаючи на те, що можливості пошуку і показу відповідних варіантів тут дещо скромніше, ніж на класичному сайті, користуватися сервісом зручно. Інтерфейс перекладено на російську мову.

Vimeo

Аналог YouTube, тільки в даному ресурсі прийнято викладати не просто фрагменти, зняті одним махом підручними засобами, а власне усвідомлене творчість -починаючи від художніх короткометражок і закінчуючи анімаційними сценками. Серед робіт є досить цікаві, а часом і зовсім майже професійні.

Skype

Інтерфейс і можливості Скайпу для Smart TV мало чим відрізняються від своїх аналогів для комп`ютера. Користувачеві доступна відправлення текстових повідомлень, голосова та відеозв`язок.

Для здійснення дзвінків будь-якого характеру необхідна опциональная веб-камера, причому, в силу особливостей підключення, підійде тільки спеціальна веб-камера Samsung. Ця камера служить не тільки очима співрозмовника, але і його вухами: у ній також знаходиться і мікрофон.

Facebook, Twitter, Google Talk

Незважаючи на те, що інтерфейс цих додатків оптимізований для управління за допомогою пульта телевізора, всі вони за структурою і можливостями значною мірою відповідають своїм "комп`ютерним" аналогам, які ви звикли бачити на екрані ноутбука або планшета тому й скриншотами для цих додатків ми вирішили не займатися.

Google Maps

У даній реалізації сервіс дещо поступається побратиму для комп`ютера, однак все необхідне тут є. Показ графічної карти, супутникової або гібрида; функція пошуку; зміна масштабу. А за рахунок великого розміру екрана дивитися на карти дуже приємно. Інтерфейс локалізований для російського користувача.

AccuWeather

Досить відомий сервіс показу прогнозів погоди. Позиціонування відбувається автоматично, але можна задати і довільну дислокацію.

Що ще?

World Clock наочно відображає поточний часу в найбільших містах світу. Довідник Today in History розповідає англійською мовою про важливі події поточного дня в минулому. А безліч безкоштовних ігор хоч і може здатися досвідченим хаброжітелям занадто простими, все одно не дадуть скучити за рахунок своєї кількості.

Джерело: Www. habrahabr. ruRelated Articles

 Кількість підключаються відеопристроїв в 2017 р. перевищить населення Землі
 На Samsung Smart TV всім покупцям техніки Samsung дадуть знижку!
 3D LED телевізор Sony KDL-46EX720 Internet TV
 Smarttv-news104
 


Сайт є приватним зібранням матеріалів і являє собою аматорський інформаційно-освітній ресурс. Вся інформація отримана з відкритих джерел. Адміністрація не претендує на авторство використаних матеріалів. Всі права належать їх правовласникам